Andalusia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bezsennościowe szkarady

Go down 
AutorWiadomość
Bezsenność
Zwykły Rumak
Zwykły Rumak
Bezsenność


Liczba postów : 14
Join date : 27/12/2016

Bezsennościowe szkarady Empty
PisanieTemat: Bezsennościowe szkarady   Bezsennościowe szkarady EmptyCzw Gru 29, 2016 2:03 pm

• pragnę z góry uprzedzić, że nie jestem ekspertką w tej dziedzinie, robię to po prostu bo lubię sobie posiedzieć przy grafice.
mogę poszukać zdjęć. Lecz dobrze by było, żebyście dawali swoje, czasami może być tak, że gdy zdjęcie nie przypadnie mi do gustu to poszukam swoje.
• proszę mnie nie popędzać na pw czy w temacie, na wykonanie zamówienia mam max 3 dni, po 3 dniach możecie śmiało mnie męczyć, bić itp.
• czasami będę dodawała tzw. "gotowce", osoby chętne będą mogły je brać, tutaj panuje zasada kto pierwszy ten lepszy!

Wykonuję avki, sygnatury a także gify.

Kod:
[b]Zdjęcia/wygląd[/b]:
[b]Av/Sygnatura/gif[/b]:
[b]Dopiski:[/b]
[b]Kolorystyka[/b]:
[b]Uwagi[/b]:
Powrót do góry Go down
Bezsenność
Zwykły Rumak
Zwykły Rumak
Bezsenność


Liczba postów : 14
Join date : 27/12/2016

Bezsennościowe szkarady Empty
PisanieTemat: Re: Bezsennościowe szkarady   Bezsennościowe szkarady EmptyPią Gru 30, 2016 12:07 am

Uwaga gotowce! Napisy mogę dorobić, używać tylko i wyłącznie na tym forum proszę. Bierzecie - piszcie.

Bezsennościowe szkarady WIayLru

Bezsennościowe szkarady FhOoplB

Bezsennościowe szkarady IoMgRId

Bezsennościowe szkarady P47ml9a
Powrót do góry Go down
 
Bezsennościowe szkarady
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Andalusia  :: Początek :: Dla użytkowników :: Avatarnie-
Skocz do: