Andalusia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwania Espilca

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Espilce

Espilce


Liczba postów : 3
Join date : 10/01/2017

Poszukiwania Espilca Empty
PisanieTemat: Poszukiwania Espilca   Poszukiwania Espilca EmptyWto Sty 10, 2017 2:35 pm

Hej,

Espilca chyba nie trzeba przedstawiać - znany jest z innych forów. Teraz mam dylemat do którego stada go wstawić. Niby Inayyat byłoby lepsze, jeśli chodzi o szowinizm i egoizm. Ale... ale ten zakaz krycia? No chyba, że krycie jest dozwolone, jeśli nie ma rui i nie kończy się źrebakiem? A może wrzucić go do tego stada a... a zmienić mu orientację? Też jest to jakaś opcja Smile No chyba, że z powodu dozwolonego krycia, Hiraeth będzie lepsze?

Nad stadem się jeszcze zastanowię... a na razie chciałbym poszukać innych koni do fabuły - może zgłoszenia spowodują, że wybiorę akurat dane stado a nie to drugie? Poszukiwałbym:
- krótkiej fabuły, w której ktoś go wprowadzi w wybrane stado - jeśli przy okazji ofiaruje mu jakąś ofiarę/sługę, to od razu wybiorę odpowiednie stado Smile
- sługi, nad którym/którą Espilce niekoniecznie by do końca panował
- jakichś ofiar, które Espilce mógłby porwać
Powrót do góry Go down
Indigo
Samotnik
Samotnik
Indigo


Liczba postów : 18
Join date : 10/01/2017

Poszukiwania Espilca Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Espilca   Poszukiwania Espilca EmptyWto Sty 10, 2017 4:34 pm

Właściwie to nowo przybyłam i przydałoby mi się kogoś poznać. Jeżeli nie masz nic przeciwko mojej postaci (hihi) to let's go.
Powrót do góry Go down
Anarion
Zwykły Rumak
Zwykły Rumak
Anarion


Liczba postów : 78
Join date : 27/12/2016

Poszukiwania Espilca Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Espilca   Poszukiwania Espilca EmptyPią Sty 13, 2017 11:08 pm

Espuś! Razz Ja bardzo chętnie, ale mam zamieszanie bo trochę mnie nie było, więc jak skończę jakąś fabułkę, to dam ci znać na PW.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Brave

Brave


Liczba postów : 16
Join date : 30/01/2017

Poszukiwania Espilca Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Espilca   Poszukiwania Espilca EmptyWto Sty 31, 2017 8:05 pm

Jestem nowo przybyła, także pisz bo nudziarsko tutaj po sylwestrze :p. Akurat moja postać ma ciekawy charakter, nie powiem.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Liczba postów : 3
Join date : 10/01/2017

Poszukiwania Espilca Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Espilca   Poszukiwania Espilca EmptyWto Sty 31, 2017 8:16 pm

O, a to forum jeszcze żyje? Coś się na nim dzieje? Nie wiedziałem, do którego stada dołączyć i skończyło się tym, że koniec końców chyba nie zrobiłem zapisu. Chętnie bym popisał... ale... ale nie wiem, czy jest sens.
Powrót do góry Go down
Brave

Brave


Liczba postów : 16
Join date : 30/01/2017

Poszukiwania Espilca Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Espilca   Poszukiwania Espilca EmptyWto Sty 31, 2017 8:17 pm

Jak wolisz, aczkolwiek nowe towarzystwa się zapisują. Czyli teoretycznie wszystko ożywa po sylwerstrze Very Happy
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Liczba postów : 3
Join date : 10/01/2017

Poszukiwania Espilca Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Espilca   Poszukiwania Espilca EmptyWto Sty 31, 2017 8:19 pm

Mechanizm forum, jego założenia są... strasznie skomplikowane. Można sobie wybrać umiejętność... ale ma ona poziom zero i nie można jej używać? Trochę dziwnie to brzmi. Dwa złe stada... to, do którego Espilce bardziej pasuje, nie pozwala na krycie. Dziwny kształt kursora. Jakoś ciężko mi to wszystko ogarnąć Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwania Espilca Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Espilca   Poszukiwania Espilca Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania Espilca
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Andalusia  :: Początek :: Dla użytkowników :: Poszukiwania-
Skocz do: